System Analyst

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonú partnerünkhöz keresünk System Analyst kollégát Székesfehérvárra.
Távmunka lehetősége biztosított.

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok fejlesztése
  • A saját projektek területét érintő gyári folyamatok teljes körű ismerete
  • Proaktív részvétel a rendszert érintő folyamatfejlesztésekben
  • Projekt költségeinek tervezése a rendelkezésre álló források alapján
  • Új technológiák megismerése, alkalmazása

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma
  • Rendszerelemző/tervező képesség
  • AS/400 ismeret (IBM i)
  • 3-5 év informatikai alkalmazások fejlesztésében/üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • SQL ismeretek
  • 3+ év AS/400 tapasztalat
  • IT projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06738
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.