Telecenter munkatárs hétvégi munkavégzésre

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország egyik piacvezető pénzintézete - országosan több mint 4000 munkatársukkal - legfontosabb céljuk, hogy partnerei pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínálják mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztik folyamatosan termékeiket és szolgáltatásaikat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetnek, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálnak banki és biztosítási megoldásokat.

Feladatok:

  • ügyfél azonosításának elvégezése videón keresztül az ügyfél okmányai alapján
  • nem kell értékesíteni, egyéb ügyfélszolgálati feladatok nincsenek

Elvárások:

  • jó kommunikáció

Előnyök:

Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.