DevOps Engineer

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk Közép-Kelet Európa vezető Source to Pay automatizálási szakértője, csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Nagyvállalati célrendszerek/szolgáltatások on-premise, vagy felhőben telepítése, paraméterezése, testreszabása
  • Segédalkalmazások, szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés
  • Partnercégek részéről érkező change request-ek feldolgozása, implementálása
  • Együttműködés projektvezetővel, tanácsadóval, gyártói és saját supporttal
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok magas színvonalú ellátása

Elvárások:

  • Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Microsoft Windows IIS ismeretek
  • .Net programozói tudás/tapasztalat (C#)
  • Oracle, SQL server 2005/2008/2012/2014 ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • HTML, XML programozási ismeretek
  • Projektmunkában való tapasztalat
  • Php és wordpress tapasztalat
  • OCR/ICR rendszer implementáció vagy támogatás (pl. TIS eFlow, Kofax Capture és KTM, TIS eFlow, ReadSoft, IBM Datacap, EMC Captiva, VIM by Opentext, ABBYY FlexiCapture)
  • S2P/P2P/R2P automatizálási megoldások implementációja/támogatása terén szerzett tapasztalat (pl. SAP SRM, SAP MM, SAP FI, SAP VIM, Basware, Oracle FI, Microsoft Dynamics AX, Bravosolution, Ariba)
  • ERP (SAP, Oracle FI, Microsoft DAX, PeopleSoft, IFS, MFG Pro, Libra), azon belül Sourcing, Procurement vagy Accounts Payable support tapasztalat
  • Egyéb európai nyelvismeret

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.