Gépkezelő- alapanyag előkészítő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat alapanyag előkészítő-gépkezelő munkakörbe

Feladatok:

  • Gyártó gépsor-, üzemi kiszolgáló berendezések-, vegyianyag tartálypark kezelése
  • Folyamatos minőségellenőrzés
  • Üzemi anyagmozgatási és termelési feladatok elvégzése
  • Termelési adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • műszaki irányú szakmai képesítés
  • üzemi tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • állómunka vállalása,
  • többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Vegyipari, műanyagipari tapasztalat,
  • Érettségi bizonyítvány,
  • Felhasználói szintű szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Targoncavezetői jogosítvány

Egyéb:

Munkavégzés helye: sajóbábonyi Ipari Park

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ6216
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.