Villanyszerelő

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Sajóbábony
Munkaidő
teljes munkaidő

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat Villanyszerelő  munkakörbe

Feladatok:

  • Létesítmények áramellátási rendszerének vezetékelése, szerelése, javítása
  • Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötés
  • Épületvillamosság és villamos berendezések üzemzavaránál felmerülő problémák feltárása (vezetői tájékoztatása) és elhárítása
  • Villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
  • Az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából
  • Alkatrészcserék végrehajtása
  • Villamos gépek és berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése
  • Karbantartási-műszaki dokumentáció kezelése
  • Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Tervrajzok, villamos dokumentációk értelmezése
  • Villamos gépek és hajtások ismerete
  • Termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyök:

  • folyamatszabályozási és irányítástechnikai berendezések, automatizált rendszerek ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány

Egyéb:

Munkavégzés helye: Sajóbábony

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ4621
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.