Gyártástámogató mérnök

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Amerikai tulajdonban lévő partnercégünk keres angolul jól beszélő, fejlődésre, csapatmunkára alkalmas Gyártástámogató mérnököt.

Feladatok:

  • A termelés támogatása a gyártási problémák megoldásában, a folyamatok és eszközök fejlesztésében
  • Gyártáshoz szükséges készülékek, befogók és berendezések tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése, árajánlatok kérése, megrendelési igénylők és szerződések készítése
  • A beérkezett új eszközök gyártásban történő használatába vételéhez szükséges feladatok ellátása
  • Részvétel a reklamációk kivizsgálásában és a szükséges javító intézkedések bevezetésében
  • A gyártott termékek és gyártási folyamatok fejlesztése és termékek tesztelése
  • Terméket, gépet, és szerszámot érintő dokumentációk készítése
  • A termelésben dolgozó kollégák támogatása, tréningelése
  • A gyártás műszaki hátterének biztosítása
  • Gyártási folyamatok ellenőrzése, szabályozása
  • Gyártási dokumentáció biztosítása társterületekkel együttműködve
  • Folyamatfejlesztő és javító intézkedések kidolgozása, megvalósítása
  • Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése
  • Termék és folyamathibák elemzése
  • Korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése
  • Gyártósorhoz rendelt munkavállalók támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnöki végzettség
  • 3-5 év multinacionális, termelő környezetben preferáltan fémiparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat
  • Stressz tűrő képesség, rugalmasság
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Erős folyamatszemlélet
  • Jó együttműködési és kommunikációs képesség
  • Fejlődési, tanulási hajlandóság

Előnyök:

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.