Technológus

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

  • Gyártástechnológia kidolgozása és megvalósításában való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártó részleggel, a kooperációs és az értékesítési csoporttal
  • Felmerült kérdések megválaszolása
  • Szakmai támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Középfokú technikusi végzettség műszaki területen
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jártasság általános gépészeti előírások értelmezésében
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Folyamatos fejlődésre való hajlam

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Vállalatirányítási rendszerismeret

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06725
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.