Gépjárművezető

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Feladatok:

rakomány szállítása 24 tonnás tehergépjárművel

rakomány károsodásmentes szállítása

a szállítási ütemterv szigorú betartása

a kiszállítási feladatok pontos végrehajtása

rakodás felügyelete

a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (pl. menetlevél kiállítása)

szoros együttműködés az ellátási lánc (raktár, logisztika, fuvarozás) munkatársaival

Elvárások:

minimum szakmunkás végzettség

C+E kategóriás jogosítvány

belföldi árufuvarozói igazolvány, GKI igazolvány

digitális tachográf kártya

PÁV

24 tonnás tehergépjárművel a fuvarozásban szerzett tapasztalat

bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

többműszakos munkarend vállalása

Előnyök:

targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat

autóipari logisztikai folyamat- és göngyöleg ismeret

Egyéb:

A munkavégzés helye: Győr

IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSA!

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06721
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.