Logisztikus és vámügyintéző

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy rendkívül, neves autóbuszgyártó cég leányvállalataként jegyzett feltörekvő magyar-kínai vegyesvállalat partnerünkhöz keresünk kollégát

Feladatok:

  • Aktív részvétel az alapanyagok, alkatrészek Kínából történő beszerzése során
  • A magyarországi anyag, -és alkatrészbeszerzés teljes körű koordinációja (az itthon beépítésre kerülő alkatrészek vonatkozásában)
  • Folyamatos kapcsolattartás a székesfehérvári gyártó céggel az összeszerelési folyamat befejeztéig
  • Gyártókkal, beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Az elhajózási időpontok lefixálása,  ellenjegyzések készítése
  • Logisztikai cégek ajánlatainak versenyeztetése
  • Anyaglisták készítése a kínai mérnök csapat részére
  • Vámoltatás, vámügyintézés
  • Logisztikai folyamat teljes körű megszervezése
  • Egyeztetések az anyacég logisztikai részlegével annak kapcsán, hogy pontosan mit, milyen időpontra kell beszerezni
  • Beszerzési árak figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Logisztikai/szállítmányozási területen szerzett, legalább 2-4 éves releváns munkatapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség, preferáltan logisztikai, kereskedelmi szakirányon
  • Vámügyintéző végzettség, vagy tapasztalat országon/kontinensen átívelő vámügyintézésben
  • Motivált, elhivatott személyiség
  • Proaktív szemlélet
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Kínai nyelvismeret
  • Fuvarbörze ismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, 14.kerület, illetve esetenként Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06746
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.