Logisztikus és vámügyintéző

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egy rendkívül, neves autóbuszgyártó cég leányvállalataként jegyzett feltörekvő magyar-kínai vegyesvállalat partnerünkhöz keresünk kollégát

Feladatok:

  • Aktív részvétel az alapanyagok, alkatrészek Kínából történő beszerzése során
  • A magyarországi anyag, -és alkatrészbeszerzés teljes körű koordinációja (az itthon beépítésre kerülő alkatrészek vonatkozásában)
  • Folyamatos kapcsolattartás a székesfehérvári gyártó céggel az összeszerelési folyamat befejeztéig
  • Gyártókkal, beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Az elhajózási időpontok lefixálása,  ellenjegyzések készítése
  • Logisztikai cégek ajánlatainak versenyeztetése
  • Anyaglisták készítése a kínai mérnök csapat részére
  • Vámoltatás, vámügyintézés
  • Logisztikai folyamat teljes körű megszervezése
  • Egyeztetések az anyacég logisztikai részlegével annak kapcsán, hogy pontosan mit, milyen időpontra kell beszerezni
  • Beszerzési árak figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Logisztikai/szállítmányozási területen szerzett, legalább 2-4 éves releváns munkatapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség, preferáltan logisztikai, kereskedelmi szakirányon
  • Vámügyintéző végzettség, vagy tapasztalat országon/kontinensen átívelő vámügyintézésben
  • Motivált, elhivatott személyiség
  • Proaktív szemlélet
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Kínai nyelvismeret
  • Fuvarbörze ismeret

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, 14.kerület, illetve esetenként Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.