Technical development and sales support engineer

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Egy rendkívül, neves autóbuszgyártó cég leányvállalataként jegyzett feltörekvő magyar-kínai vegyesvállalat partnerünkhöz keresünk kollégát

Feladatok:

  • Kínai nyerstervek alapján egyeztetés a magyarországi mérnök csapattal a termékfejlesztési kérdésekben
  • Műszaki szaktudás maximális hozzáadása a meglévő tervekhez, részvétel a folyamatos fejlesztési egyeztetések során a megvalósíthatóság érdekében
  • Az anyagáramlást teljeskörű felügyelete, koordinációja
  • Műszaki menedzserként folyamatos részvétel a projektek hatékony és eredményes teljesítése céljából
  • Értékesítés támogatás, koordinátori szerepkör
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt részvevőkkel és a társosztályokkal, anyavállalattal
  • Részvétel a közös workflow kialakításában és racionalizálásában
  • Engedélyeztetési dokumentációk összenézése a tervekkel

Elvárások:

  • Elektronikai/villamos/mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 2-5 éves tapasztalat fejlesztés/értékesítés támogatási területen
  • Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • Önállóság, bátorság
  • Lelkes, energikus, univerzális személyiség
  • Pár napos utak vállalása Kínába (Hunan,Shanghaj,Peking)
  • Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben /autóiparban/buszgyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • Egyéb európai-, vagy a kínai nyelv ismerete

Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, 14.kerület és esetenként a gyártásba való betekintés végett Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06745
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.