Minőségellenőr

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

A székesfehérvári Videoton Ipari Parkban lévő partnercégeink (2017-es Superbrands díjas és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkező / azaz nagyon stabil anyagi háttérrel rendelkező cég**/ ) megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe saját állományba:

Feladatok:

  • Lemezalkatrészek méretellenőrzése és vizuális minősítése műszaki rajzok, előírt utasítások és kritériumok alapján
  • Bejövő lemezalapanyag minőségi átvétele a vonatkozó szabványkövetelményeknek megfelelően
  • Mérési, átvételi eredmények jegyzőkönyvezése, dokumentálása
  • Selejtkezelési feladatok ellátása, nem megfelelő termék kezelése
  • Termelésirányítási rendszer kezelése

Elvárások:

  • Középfokú vagy szakiskolai műszaki végzettség
  • Mérőeszköz / műszaki rajz ismerete
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • MS Office alapfokú ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett minőségellenőrzési tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06468
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.