Termelésvezető

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Neves győri elektronikai céghez keresünk Termelésvezető kollégát.

Feladatok:

Gyártási tervek megvalósítása

A teljes termelési terület irányítása

A termelési területen dolgozó kollégák (kb. 250 fő) munkájának koordinálása koordinálása

Gyártási rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel

Szabványok szerinti termelés felügyelete

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség

Aktív angol nyelvtudás

Termelő cégnél szerzett minimum 2-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat

Terhelhetőség

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség

Proaktív gondolkodásmód

B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

SAP rendszerismeret

Elektronikai iparban szerzett tapasztalat

Német nyelvismeret

Autóipari ismeretek

LEAN ismeretek

Egyéb:

Munkavégzés helye: Győr

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pócs Anett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.