Alapszintű Telefonos Ügyintéző

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Szeged (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Az egyik legnagyobb piaci lefedettséggel rendelkező telekommunikációs partnerünk szegedi központjába keresünk rész -, vagy teljes munkaidőben MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ kollégát

Feladatok:

  • Polcos kártya aktiválások
  • EHT adategyeztetés
  • Adatmódosítások
  • Szolgáltatás aktiválások

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Gyakorlott MS Office felhasználó szint(Word, Excel, Outlook)
  • Kifogástalan helyesírás, választékos szóhasználat és kifejezésmód
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Jó helyzetmegoldó képesség, optimista szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb:

Mindenképp várjuk a jelentkezését, ha
  • Hosszútávra tervez
  • Mindig is érdekelte a változatos ügyintézői munka
  • Fontos, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezzen

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK jelentkezését várjuk!

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ6257
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.