Gyógyszergyártó

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephelyére keresünk munkavállalókat Gyógyszeripari munkatárs,Gyógyszergyártó pozícióba.

Feladatok:

  • Alkalmazott gyártóberendezések és gépek működtetése a vonatkozó utasítások alapján
  • A csomagolási folyamat végrehajtása során a termékek, csomagolóanyagok valamint a csomagolás azonosságának és minőségének ellenőrzése
  • Munkakörnyezet tisztán tartása az előírásoknak megfelelően
  • Szükséges gyártási és egyéb dokumentáció pontos, folyamatos vezetése
  • Az üzemeltetett technológiai berendezés felügyelete, állapot figyelése
  • A szükséges önellenőrzések és gyártásközi ellenőrzések elvégzése
  • Gyártási folyamatokra vonatkozó utasítások szigorú betartása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség ,érettségi szükséges
  • Minimális vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Üzemi higiénia betartása

Előnyök:

  • Ha rendelkezik a felsoroltak közül valamelyik végzettséggel: vegyész technikus, élelmiszeripari technikus, környezetvédelmi technikus, vegyipari gépész, egyéb műszaki végzettség
  • Alapfokú angol és vagy francia nyelvtudással
  • Operátori munkafolyamatok gyakorlati ismerete

Egyéb:

A munkavégzés helye:Miskolc Csanyikvölgy

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ6115
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.