Italgép segédmunkás

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

A világ legnagyobb üdítőgyártó cége Italgép segédmunkás munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • A palackgyártás területén a termelt előformák csomagolása
  • A fújógépek, fröccsöntőgépek üzemeltetéséhez szükséges anyagok biztosítása
  • A területen található gépek és azok környezetének tisztántartása
  • A gépek működéséhez szükséges anyagok kézi raklapemelővel történő mozgatása
  • A daráló berendezés időszakos kezelése, tisztántartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés vezetői iránymutatás alapján
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

Egyéb:

A munkavégzés helye: Dunaharaszti

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: PJ3301
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.