Trade Marketing Manager

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk a világ egyik vezető következő generációs telekommunikációs hálózat szolgáltatója. A világ lakosságának egyharmadát, és a top 50 szolgáltató közül 45-öt szolgálja ki. Hivatásuk, hogy olyan innovatív és egyedi termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtsanak, amivel hosszú távú értéket, és növekedési potenciált biztosíthatnak vásárlóiknak.
Budapesti munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Közreműködés a cég kereskedelmi stratégiájának kialakításában a szolgáltatókkal és a viszonteladókkal közösen
  • A közös marketingkampány tervezésében és kivitelezésében való részvétel a szolgáltatókkal és viszonteladókkal közösen, a forgalom növekedését biztosító beavatkozások elvégzése
  • Részvétel a partnereknél található erőforrásokat érintő tárgyalásokon a promóciókat, akciókat is érintve, illetve az ideiglenes és hosszú távú kereskedelmi pozíciót figyelembe véve
  • A márkatudatosság kialakítása a szolgáltatókkal, valamint a viszonteladókkal közös marketing kampányok szervezése által digitális, PR, ATL és BTL csatornákon egyaránt
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal és viszonteladókkal adatgyűjtési és adatelemzési célzattal
  • Költségvetés tervezése a közös marketing kampányokhoz

Elvárások:

  • Jártasság a releváns marketing tevékenységekben, ideértve a digitális, PR, promóciós rendezvényszervezés, ATL és BTL marketing eszközök ismeretét
  • Hatékonyság a közös marketing projektmenedzsmentben, tapasztalat ezek tervezésében és végrehajtásában
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Irodai szoftverek használatában szerzett tapasztalat (főként MS Excel és Power Point)
  • Jártasság elektronikai eszközök termékmenedzsmentjében, Go-To-Market és promóciós tevékenységek ismerete előny lehet

Előnyök:

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: 06667
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.