Trade Marketing Manager

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnercégünk a világ egyik vezető következő generációs telekommunikációs hálózat szolgáltatója. A világ lakosságának egyharmadát, és a top 50 szolgáltató közül 45-öt szolgálja ki. Hivatásuk, hogy olyan innovatív és egyedi termékeket, szolgáltatásokat és megoldásokat nyújtsanak, amivel hosszú távú értéket, és növekedési potenciált biztosíthatnak vásárlóiknak.
Budapesti munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Közreműködés a cég kereskedelmi stratégiájának kialakításában a szolgáltatókkal és a viszonteladókkal közösen
  • A közös marketingkampány tervezésében és kivitelezésében való részvétel a szolgáltatókkal és viszonteladókkal közösen, a forgalom növekedését biztosító beavatkozások elvégzése
  • Részvétel a partnereknél található erőforrásokat érintő tárgyalásokon a promóciókat, akciókat is érintve, illetve az ideiglenes és hosszú távú kereskedelmi pozíciót figyelembe véve
  • A márkatudatosság kialakítása a szolgáltatókkal, valamint a viszonteladókkal közös marketing kampányok szervezése által digitális, PR, ATL és BTL csatornákon egyaránt
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal és viszonteladókkal adatgyűjtési és adatelemzési célzattal
  • Költségvetés tervezése a közös marketing kampányokhoz

Elvárások:

  • Jártasság a releváns marketing tevékenységekben, ideértve a digitális, PR, promóciós rendezvényszervezés, ATL és BTL marketing eszközök ismeretét
  • Hatékonyság a közös marketing projektmenedzsmentben, tapasztalat ezek tervezésében és végrehajtásában
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Irodai szoftverek használatában szerzett tapasztalat (főként MS Excel és Power Point)
  • Jártasság elektronikai eszközök termékmenedzsmentjében, Go-To-Market és promóciós tevékenységek ismerete előny lehet

Előnyök:

Egyéb:

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.