Termelési Operátor magyar és ukrán nyelvtudással (Referenciaszám: PJ6491)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Neves, multinacionális AUTÓIPARI és FÉMIPARI PARTNERCÉGEINK számára keresünk munkatársakat

BUDAPESTRE,

SZÉKESFEHÉRVÁRRA,

VESZPRÉMBE

INGYENES SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSÁVAL

az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI OPERÁTOR (ukrán és magyar nyelvtudással)

Viber: +38 099 067 19 03

Telefon: +36 20 517 39 00

Milyen feladatok várnak Önre?

Professzionális, modern munkakörnyezetben könnyű fizikai munka elvégzése
Panelek összeszerelése és automata gépek kezelése

Szóbeli fordítási feladatok ellátása ukránul/ magyarul a munkavállalók és csoportvezetők részére

Kapcsolattartás segítése a magyarul nem beszélő ukrán munkavallókkal.

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Álló munka vállalása

Munkájáért cserébe kínáljuk:

Havonta átlagosan nettó 160.000 Ft- 200.000 Ft kereseti lehetőség

+ Mentor pótlék havi nettó 10-15.000 Ft
Széleskörű cafeteria rendszer
Egyes partnereinknél prémium csomag ( jelenléti bónusz, teljesítmény pótlék)
Túlórázási lehetőség (garantált kifizetés minden hónapban)
Fizetési előleg biztosítása
Magas műszakpótlékok (akár 50 %)
Hazautazás támogatása ( 100 % )
Ingyenes szállás biztosítása két ágyas elhelyezéssel
Kiemelkedői ajánlói program ( plusz kereseti lehetőség)

Kérjük, jelentkezését küldje el Nagy Malvina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az nagy.malvina@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Érdeklődni lehet a : +36 20 517 39 00-es telefonszámon!

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.