Termelési Operátor magyar és ukrán nyelvtudással (Referenciaszám: PJ6491)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Neves, multinacionális AUTÓIPARI és FÉMIPARI PARTNERCÉGEINK számára keresünk munkatársakat

BUDAPESTRE,

SZÉKESFEHÉRVÁRRA,

VESZPRÉMBE

INGYENES SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSÁVAL

az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI OPERÁTOR (ukrán és magyar nyelvtudással)

Viber: +38 099 067 19 03

Telefon: +36 20 517 39 00

Milyen feladatok várnak Önre?

Professzionális, modern munkakörnyezetben könnyű fizikai munka elvégzése
Panelek összeszerelése és automata gépek kezelése

Szóbeli fordítási feladatok ellátása ukránul/ magyarul a munkavállalók és csoportvezetők részére

Kapcsolattartás segítése a magyarul nem beszélő ukrán munkavallókkal.

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Álló munka vállalása

Munkájáért cserébe kínáljuk:

Havonta átlagosan nettó 160.000 Ft- 200.000 Ft kereseti lehetőség

+ Mentor pótlék havi nettó 10-15.000 Ft
Széleskörű cafeteria rendszer
Egyes partnereinknél prémium csomag ( jelenléti bónusz, teljesítmény pótlék)
Túlórázási lehetőség (garantált kifizetés minden hónapban)
Fizetési előleg biztosítása
Magas műszakpótlékok (akár 50 %)
Hazautazás támogatása ( 100 % )
Ingyenes szállás biztosítása két ágyas elhelyezéssel
Kiemelkedői ajánlói program ( plusz kereseti lehetőség)

Kérjük, jelentkezését küldje el Nagy Malvina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az nagy.malvina@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Érdeklődni lehet a : +36 20 517 39 00-es telefonszámon!

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Andras Galgovszki
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.