Marketing kommunikációs asszisztens (PJ6486)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Marketing kommunikációs asszisztens

Feladatok:
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Marketing kommunikációs vezető munkájának támogatása
- Ajánlat kérés
- Grafikai nyersanyagok bekérése a márkáktól

Elvárások:
- Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
- Szakirányú végzettség előny
- Jó kommunikációs készség és projektmenedzsment képességek
- Precizitás, megbízhatóság, proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
- Barátságos munkahelyi légkör
- Versenyképes bér

Munkavégzés helye:
- Budapest

Kérjük, magyar önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Jóka Nikolett kapcsolattartó részére e-mailen a nikolett.joka@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.