Kézi és gépi beültető (Referenciaszám: PJ6237)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár, 8000 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A székesfehérvári VIDEOTON IPARI PARKBAN lévő partnercégeink (2017-es Superbrands díjas és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkező / azaz nagyon stabil anyagi háttérrel rendelkező cég**/ ) megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe SAJÁT ÁLLOMÁNYBA:

KÉZI BEÜLTETŐ

GÉPI BEÜLTETŐ

Elvárások - Összeszerelő operátor:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Jó látás és kézügyesség

- 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások - Gépkezelő operátor:

- Pontos, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

Kezdőbérek a következők:

Kézi beültető bruttó 165.000 Ft

Gépi beültető bruttó 180.000 Ft

+Juttatási csomagok:

- Vonzó cafeteria

- Mozgóbér és munkaköri pótlék már a próbaidő alatt!

- Próbaidő letelte után havi jelenléti bónusz
- Magas műszakpótlékok
- Év végi bónusz
- Szociális juttatások ( gyermek tábor, üdülési kedvezmények stb.)
- Saját állomány, határozatlan idejű szerződés

- Helyi bérlet támogatása

- INGYENES céges járatok: Sárbogárd, Bakonycsernye, Nádasladány, Káloz, Mezőszentgyörgy, Nagylók, Pétfürdő, Berhida, Jásd, Tés, Perkáta, Kisláng, Enying irányokból

- A Videoton Holding Zrt jóvoltából*: kedvezményes bankszámlaszám vezetési lehetőség, kedvezményre jogosító rendszeres vásárlási kuponok, családi nap, rendezvények /foci bajnokság, ping-pong verseny/, Videoton Dolgozókért Alapítvány által biztosított szociális támogatások, saját egészségügyi szűrő központ, kedvezményes szűrési lehetőségek, szakmai versenyek, folyamatos nyereményjátékok, kedvezményes étkezési lehetőség, kedvezményes fesztivál jegyek (pl. Fezen) és még sok más!

* a lehetőségek partnercégeinknél eltérőek lehetnek.

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

**2017-es Superbrands díjjal és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkezik a VIDEOTON HOLDING ZRT.A VIDEOTON Holding Zrt. a Bisnode AAA (tripla A) tanúsítványát kapta meg 2018-ban is, mellyel Magyarországon csupán a cégek 0,63 %-a rendelkezik, és azt jelzi, hogy a VIDEOTON-nal az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony!

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Viniczai Anita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a anita.viniczai@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36
20 320 8850

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viniczai Anita
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.