Kézi és gépi beültető (Referenciaszám: PJ6237)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár, 8000 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

A székesfehérvári VIDEOTON IPARI PARKBAN lévő partnercégeink (2017-es Superbrands díjas és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkező / azaz nagyon stabil anyagi háttérrel rendelkező cég**/ ) megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe SAJÁT ÁLLOMÁNYBA:

KÉZI BEÜLTETŐ

GÉPI BEÜLTETŐ

Elvárások - Összeszerelő operátor:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Jó látás és kézügyesség

- 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások - Gépkezelő operátor:

- Pontos, precíz munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

Kezdőbérek a következők:

Kézi beültető bruttó 165.000 Ft

Gépi beültető bruttó 180.000 Ft

+Juttatási csomagok:

- Vonzó cafeteria

- Mozgóbér és munkaköri pótlék már a próbaidő alatt!

- Próbaidő letelte után havi jelenléti bónusz
- Magas műszakpótlékok
- Év végi bónusz
- Szociális juttatások ( gyermek tábor, üdülési kedvezmények stb.)
- Saját állomány, határozatlan idejű szerződés

- Helyi bérlet támogatása

- INGYENES céges járatok: Sárbogárd, Bakonycsernye, Nádasladány, Káloz, Mezőszentgyörgy, Nagylók, Pétfürdő, Berhida, Jásd, Tés, Perkáta, Kisláng, Enying irányokból

- A Videoton Holding Zrt jóvoltából*: kedvezményes bankszámlaszám vezetési lehetőség, kedvezményre jogosító rendszeres vásárlási kuponok, családi nap, rendezvények /foci bajnokság, ping-pong verseny/, Videoton Dolgozókért Alapítvány által biztosított szociális támogatások, saját egészségügyi szűrő központ, kedvezményes szűrési lehetőségek, szakmai versenyek, folyamatos nyereményjátékok, kedvezményes étkezési lehetőség, kedvezményes fesztivál jegyek (pl. Fezen) és még sok más!

* a lehetőségek partnercégeinknél eltérőek lehetnek.

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

**2017-es Superbrands díjjal és Bisnode AAA tanúsítvánnyal rendelkezik a VIDEOTON HOLDING ZRT.A VIDEOTON Holding Zrt. a Bisnode AAA (tripla A) tanúsítványát kapta meg 2018-ban is, mellyel Magyarországon csupán a cégek 0,63 %-a rendelkezik, és azt jelzi, hogy a VIDEOTON-nal az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony!

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Viniczai Anita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a anita.viniczai@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +36
20 320 8850

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.