Beszerzési specialista (Referenciaszám: PJ6480)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen kamatoztatná angol nyelvtudását és beszerzői tapasztalatait egy nemzetközi, innovatív munkakörnyezetben?

Háztartási elektronikai gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI SPECIALISTA

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • Beszerzési folyamat teljes körű lebonyolítása, beszerzési stratégia és módszer meghatározása,

  • Beszállító partnercégek felkutatása,

  • Kapcsolattartás a beszerzési vezetővel és beszállítókkal,

  • Kereslet-előrejelzések készítése,

  • A központ által meghatározott irányelvek, új folyamatok implementálása (kifizetési, számlázási folyamatokra vonatkozóan),

  • Szállítói szerződések előkészítése,

  • Beszerzési eredmények dokumentálása, riportok készítése,

  • Tárgyalásokon való részvétel a legjobb ajánlatok megszerzése érdekében,

  • Leltár figyelése, nyomon követése.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

  • Rendelkezik felsőfokú végzettséggel (előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki területen szerzett MA végzettség),

  • Legalább 5 év tapasztalata van beszerzési területen,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (előny más nyelvek ismerete),

  • Jártas a Lean módszertan alkalmazásában.

Mindezekért cserébe:

  • stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben,

  • egy környezettudatos, újrahasznosítható anyagokkal és energiatakarékos technológiákkal dolgozó cég alkalmazottja lehet,

  • önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,

  • versenyképes fizetést vihet haza.

Munkavégzés helye: Kapuvár

Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6480) megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.