Beszerzési specialista (Referenciaszám: PJ6480)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen kamatoztatná angol nyelvtudását és beszerzői tapasztalatait egy nemzetközi, innovatív munkakörnyezetben?

Háztartási elektronikai gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZÉSI SPECIALISTA

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • Beszerzési folyamat teljes körű lebonyolítása, beszerzési stratégia és módszer meghatározása,

  • Beszállító partnercégek felkutatása,

  • Kapcsolattartás a beszerzési vezetővel és beszállítókkal,

  • Kereslet-előrejelzések készítése,

  • A központ által meghatározott irányelvek, új folyamatok implementálása (kifizetési, számlázási folyamatokra vonatkozóan),

  • Szállítói szerződések előkészítése,

  • Beszerzési eredmények dokumentálása, riportok készítése,

  • Tárgyalásokon való részvétel a legjobb ajánlatok megszerzése érdekében,

  • Leltár figyelése, nyomon követése.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

  • Rendelkezik felsőfokú végzettséggel (előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki területen szerzett MA végzettség),

  • Legalább 5 év tapasztalata van beszerzési területen,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (előny más nyelvek ismerete),

  • Jártas a Lean módszertan alkalmazásában.

Mindezekért cserébe:

  • stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben,

  • egy környezettudatos, újrahasznosítható anyagokkal és energiatakarékos technológiákkal dolgozó cég alkalmazottja lehet,

  • önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,

  • versenyképes fizetést vihet haza.

Munkavégzés helye: Kapuvár

Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6480) megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lehel Mezei
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.