Diák Buy and Pay területre (Referenciaszám: PJ6579)

Pannonjob Kft.

Place of work
Stoličný Belehrad
Contract type
full-time

Diák Buy and Pay területre

Feladatok:
- Buy&Pay területünkön végezendő adminisztratív és üzleti szolgáltatások támogatásában való aktív részvétel

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Min. Középfokú angol nyelvtudás
- MS Office programok ismerete, főként MS Excel
- Precizitás, önálló munkavégzés
- Heti min. 3 munkanap vállalása irodai munkarendben

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Tajti Dóra kapcsolattartó részére e-mailen a tajti.dora@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Company address

Contact

Contact person: Tajti Dora
E-mail: send CV
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.