Kisvállalati (SoHo) értékesítő - Budapest, Pest megye(Referenciaszám: PJ6391)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Telekommunikációs Partnerünk Értékesítési Igazgatósága részére munkatársakat keresünk (lakossági és kisvállalati értékesítés) az alábbi pozícióba:

Kisvállalati (SoHo) értékesítő - Budapest, Pest megye

Főbb feladatok:

  • Akvizíciós tevékenység (új ügyfelek akvirálása) a Small Enterprise szegmensben

  • Mobilkommunikációs és egyéb szolgáltatások és megoldások értékesítése, ezt megelőzően az ezekhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések, prezentációk elkészítése és bemutatása

  • Hosszú távú, jól működő együttműködés kialakítása az újonnan leszerződtetett kisvállalati ügyfelekkel, az ügyfél elégedettség növelése érdekében

  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, marketing ajánlatok nyomon követése

  • Az értékesítési célszámok teljesítése, az egyéni célkitűzések folyamatos nyomon követése, a mindenkori vállalati értékesítési stratégia elfogadása mellett

  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos és határidőre történő elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség

  • Nagyfokú teherbírás és stressztűrő képesség

  • Határozott fellépés és értékesítési szemlélet

  • Dinamizmus, proaktivitás

  • Ügyfélorientált viselkedés

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fix alapfizetés + magas jutalék

  • Professzionális képzések, szakmai fejlődési lehetőség

  • Vállalati telefon és korlátlan mobilinternet

  • Vállalati gépjármű

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Pest megye

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Wolf Beáta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a [email protected] címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.