Termeléstámogató mérnök (Referenciaszám: PJ6576)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Termeléstámogató mérnök (hegesztés)
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Hegesztő robot programozása, optimalizálása
- Új termékek készülékezése, próbagyártások felügyelete
- Gyárthatósági vizsgálatok készítése
- Minták gyártásának követése, adatok feldolgozása
- Termelési dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
- Termelési folyamatok és a termékjellemzők fejlesztése
- Részvétel a javító kezdeményezésekben és azok végrehajtásában
- Szakmai támogatás biztosítása a területén dolgozóknak
- Részvétel kisebb gépkarbantartási feladatokban

Melyek az elvárások a Termeléstámogató mérnök pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki (gépészmérnök) végzettség
- Számítógép felhasználói szintű használata, CAD szoftverek ismerete
- Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
- Önálló- precíz munkavégzés
- Jó problémamegoldó készség
- Középszintű angol nyelvtudás (napi használat szóban, írásban)

Előnyt jelenthet:
- Német nyelv ismerete
- Autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat, és az IATF szabvány ismerete
- Hegesztőmérnöki szakvizsga
- Yaskava robotprogramozási ismeretek

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.