Minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ6575)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pákozd
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Minőségügyi mérnök
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Új termékek bevezetése során minőségügyi dokumentumok készítése
- Minőségirányítási dokumentációs rendszer fejlesztése, karbantartása
- Termék- és folyamatauditok szervezése, javító intézkedések bevezetése, azok folyamatos visszaellenőrzése
- KPI célok teljesítése, helyesbítő- és megelőző intézkedések meghatározása, teljesülésük nyomon követése
- Vevői reklamációk kezelése, beszállítói reklamációk indítása
- Új termékek bemintázása a vevői igények figyelembevételével

Melyek az elvárások a Minőségügyi mérnök pozícióhoz?
- Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, műszaki menedzser) vagy szakirányú végzettség
- 8D, PPAP, APQP, PDCA, FMEA, MSA ismeret
- Számítógépes ismeretek: MS Office, 2D/3D CAD szoftver felhasználó szintű, használata
- Nyitottság, jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs képesség
- Önállóság, problémamegoldó készség
- Vevőközpontúság, precíz munkavégzés
- Határozott és magabiztos fellépés
- Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű aktív használata szóban és írásban

Előnyt jelenthet:
- Műszaki statisztika ismerete: SPC, gépképesség, folyamatképesség, mérőeszköz-képesség
- Anyagvizsgálói és méréstechnológiai ismeretek
- Vevői internetes portálok (B2B) ismerete
- Új termék bevezetésben szerzett tapasztalat
- VDA auditori képesítés
- IATF 16949 auditori képesítés

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.