Logisztikai munkatárs(Referenciaszám: PJ6574)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Bicske
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél rugalmas munkaidőben dolgozni? Jó vagy Excelben és még angolul is beszélsz kicsit?
Akkor jelentkezz most!

Logisztikai munkatársat

keresünk bicskei partnercégünk számára

Amit a cég kínálni tud:

- Lendületes, barátságos csapatban való munkavégzés
- Bejárás támogatása
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség

Amit cserébe elvárnak:

- Középfokú végzettség
- Precíz, megbízható jellem
- Monotónia tűrés
- Jó Excel tudás, beleértve a Pivot tábla és a VLookup kezeléseket
- Angol nyelvtudás legalább alap szinten

A feladatokról:

- Rendelésállomány ellenőrzése
- Gyártási rendelések kiadása;
- Társosztályokkal történő folyamatos egyeztetés
- Egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Munkavégzés helye: Bicske

Előnyt jelenhet számodra, ha ismered az SAP-t és logisztikai végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezel.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Facskó Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az anett.facsko@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.