Manager asszisztens (Referenciaszám: PJ6571)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiváló lehetőség multinacionális partnerünknél azok számára, akik napi szinten szeretnék angol tudásukat kamatoztatni színes, változatos munkakörben

Manager asszisztens

Mit kínál a partnercégünk?
- Dinamikus, fiatalos nemzetközi csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
- Utazási, sportolási lehetőség támogatása
- Egészségbiztosítási, nyugdíjpénztári hozzájárulás

Milyen feladatok várnak Önre?
- Tárgyalások, megbeszélések szervezése, előkészítése
- Külső partnerekkel, belső szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
- Személyi asszisztencia, egyéb ügyintézési feladatok

- Általános adminisztratív feladatok ellátása

Melyek a pozícióhoz szükséges kritériumok?
- Középfokú végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Csapatjátékos hozzáállás
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Alapvető számítógépes ismeretek (Windows/Office/adatbázisok)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnar Ivett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.