Anyagvizsgálati labor technikus (Referenciaszám: PJ6570)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pákozd
Munkaidő
teljes munkaidő

PÁKOZD területére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Anyagvizsgálati labor technikus

Feladatok:

- Bejövőáru átvétel (bejövőáru, félkésztermék, késztermék)
- Nyilovántartott készletek aktualizálásának nyomonkövetése
- Kimutatások, statisztikák elkészítése a vizsgálati eredmények alapján
- Hegesztési minták előkészítése és kiértékelése a vevői igények alapján
- Hőkezelés validálásához szükséges szakítóvizsgálatok, crash tesztek előkészítése

Elvárások:

- Középfokú műszaki végzettség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Termelési folyamat és gyártási technológia ismerete

Előnyt jelent:

- Oracle termelésirányítási rendszer felhasználói szintű ismeret
- Autóipai minőségirányítási rendszerek ismerete ( VDA6.1, VDA6.3, IATF 16949)
- Hegesztési/ anyagvizsgálati ismeretek

Munkavégzés helye:
- Pákozd

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06/20/915 - 5994
Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Lepsényiné Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a bojana.sztari@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bojana Sztari
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.