Telefonos értékesítő munkatárs (Referenciaszám: PJ6388)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szívesen dolgozna egy olyan stabil, innovatív nagyvállalati környezetben, ahol a legfontosabb érték a kollégák szakértelme, valamint érdekli saját fejlődése tervezhető karrierprogrammal, akkor várjuk jelentkezését az alábbi munkakörre:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

CSATLAKOZZON PARTNERÜNKHÖZ, HA:

  • mindig is érdekelte a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,

  • szeretne egy élcsapat meghatározó tagja lenni

  • szeretne tanulni, nyitott a szakmai újdonságokra

  • fontos számára, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezzen.

EBBEN A POZÍCIÓBAN AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:

  • meglévő és új ügyfélkör igényeinek felmérése,

  • kimenő hívások indítása és regisztrált ügyfelek megkeresése meglévő adatbázisból

  • lakás-előtakarékossági és hitel szerződések bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek,

  • fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

BIZTOSAN ÖNRE VAN SZÜKSÉGÜK, HA:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,

  • szívesen kipróbálná magát kiemelt termékek értékesítésében,

  • mindig is érdekelte az értékesítés, esetleg tapasztalatot is szerzett benne,

  • tehetségesnek érzi magát, amit szeretne kamatoztatni,

  • szeret fejlődni, és kíváncsi a szakmai újdonságokra,

  • kiválóan kommunikál szóban és írásban,

  • szeretne hosszú távon elhelyezkedni egy stabil vállalatnál, ahol egy élcsapat tagja lehet,

MINDEZEKÉRT CSERÉBE:

  • stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál dolgozhat,

  • 8 órás munkaidőben végezheti munkáját, 9:00-17:00 vagy 11:00-19:00 között, a hétvége mindig szabad,

  • kihívásokkal teli munkát végezhet,

  • barátságos légkörben, egy összetartó csapat tagjaként dolgozhat

  • vonzó jövedelmet vihet haza: fix alapbér + jutalék + cafeteria.

  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség garantált

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Patassy Dávid kapcsolattartónk részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám feltüntetésével a davi[email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.