Áruellenőr (raktár) (Referenciaszám: PJ6332)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

ÁRUELLENŐR (raktár)

Feladatok:

  • A termelés és raktár közötti árumozgások irányítása, ellenőrzése és bizonylatolása

  • A beszállításra kerülő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, az ehhez tartozó adminisztráció elvégzése

  • A raktárban tárolt áruk kezelése, kiszállításhoz történő biztosítása, szükséges okmányok elkészítése

  • A készlet alakulásának figyelemmel kísérése és ellenőrzése, erről megfelelő rendszerességgel jelentések készítése

  • A kiszállításra kerülő termékek minőségének figyelemmel kísérése, szükség esetén a megfelelő intézkedések meghozatala

  • Raktári segédmunkások, targoncások irányítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • 1-3 év raktározási területen szerzett tapasztalattal

  • 3 műszakos munkarendet (heti forgásban) vállalása

  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés

  • Magas szintű matematikai és logikai készség.

Amit a megbízónk kínál:

  • Jó megközelíthetőség: több irányból céges buszok, vagy a menetrendtől eltérő utazás esetében támogatás 15 Ft/km vagy bérlet 86%-a

  • Kiváló munkakörnyezet, a gyártott üdítők díjmentes fogyasztása munkaidőben

  • Alapbéren felül cafeteria bruttó 30.000 Ft a próbaidő lejárta után

Munkaidő: 8 óra, 3 műszakban.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy telefonon +36(1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.