Marketing asszisztens (Referenciaszám: PJ6197)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület, 6
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, a VI. kerületbe az alábbi pozícióba:

Marketing asszisztens

Feladatok:

- Adminisztratív teendők ellátása

- Kapcsolttartás magyar és külföldi partnerekkel

- Étrend-kiegészítőkkel, orvostechnikai eszközökkel, kozmetikumokkal kapcsolatos marketing feladatok ellátása

- Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon (napi 4 óra)

- Előny: marketing-kommunikációs tanulmányok

- Aktív felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

- Magabiztos Excel ismeret

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: 1062 Budapest, Aradi u

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sárosi Georgina kapcsolattartó részére,e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Georgina Sarosi
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.