Szerszámraktáros (Referenciaszám: PJ5451)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesttől 80 km-nél messzebbről érkezőknek INGYENES SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL, a XXIII. kerületi partnercégünk gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

Szerszámraktáros

Feladatok:
- Forgácsoló szerszámok-, idomszerek kigyűjtése, összeszerelése dokumentációk alapján
- Szerszámbemérő (Zoller Hyperion/Venturion, Kelch) gépek kalibrálása, kezelése, szerszámok bemérése, mérési eredmények regisztrálása
- Visszaérkező szerszámok elmosása, szétszerelése, előkészítése a visszatároláshoz
- Autonóm karbantartási feladatok elvégzése
- Raktárkezelés

Elvárások:

- 3 műszakos munkarend vállalása
- Műszaki szakirányú végzettség: marás, esztergálás és/vagy műszaki szakirányú végzettség: CNC-marós, - esztergályos)
- Műszaki rajzolvasási készség
- Windows, MS Office felhasználói ismeret

Előny:
- Szerszámbemérő gép ismerete (Zoller, KELCH), esetleg használata
- SAP ismeret vagy más raktárkezelő szoftver

Amit megbízónk kínál:
- a törvényileg meghatározott 30% helyett 33%-os műszakpótlék
- vonzó bér és széleskörű béren kívüli juttatások;
- teljesítményprémium, jelenléti prémium;
- munkába járási támogatás.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Szabó Norbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a norbert.szabo@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36 20 350 5734 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.