Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ6522)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne belekóstolni a logisztika és fuvarszervezés világába?

Magabiztos angol nyelvtudással bír?

Fejlődési perspektívát kínáló nemzetközi hátterű cégnél képzeli el magát ?

Várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs

Az alábbi feladatok várnak Önre:

- Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra

- Megrendelések monitoringozása, a levállalt fuvarfeladatok nyomonkövetése és az ehhez szükséges információáramlás biztosítása, általános adminisztráció

- A napi szintű fuvarfeladatok rögzítése és az esetlegesen felmerülő problémák elhárítása

- A partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtása

- Számlázás előkészítése

Biztosan Önre van szükségünk amennyiben:

- Rendelkezik minimum középfokú végzettséggel

- ANGOL nyelvtudása biztos, tárgyalási szintű írásban és szóban egyaránt

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír

- Munkavégzését a pontosság, precizitás jellemzi

- Szívesen végez adminisztratív feladatokat

- Határozott, magabiztos fellépésű és kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik

- Ügyfélorientált szemlélet jellemzi

- Képes önállóan és csapatban egyaránt hatékony munkavégzésre

A pályázás során előnyt jelent:

- Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület)

- Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat

- Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen francia/olasz nyelvek

Amit Munkáltatóként biztosítanak Önnek:

- biztos, tőkeerős céget és stabil munkahelyet- határozatlan idejű munkaszerződéssel

- Office time vagy éjszakás munkarendet office time (hétfőtől péntekig normál irodai munkaidő); éjszakás (1 hét munka vasárnap estétől következő hét szombat reggelig 18.00-06.00 között, utána 1 hét pihenő)

- modern munkahelyi környezetet

- szakmai fejlődés lehetőségét

Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület, Nagykőrösi út

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6522) megjelölésével küldje el Fekete Nikolett részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.