Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs (Referenciaszám: PJ6522)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne belekóstolni a logisztika és fuvarszervezés világába?

Magabiztos angol nyelvtudással bír?

Fejlődési perspektívát kínáló nemzetközi hátterű cégnél képzeli el magát ?

Várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

Kiemelt ügyfélkapcsolati munkatárs

Az alábbi feladatok várnak Önre:

- Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra

- Megrendelések monitoringozása, a levállalt fuvarfeladatok nyomonkövetése és az ehhez szükséges információáramlás biztosítása, általános adminisztráció

- A napi szintű fuvarfeladatok rögzítése és az esetlegesen felmerülő problémák elhárítása

- A partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtása

- Számlázás előkészítése

Biztosan Önre van szükségünk amennyiben:

- Rendelkezik minimum középfokú végzettséggel

- ANGOL nyelvtudása biztos, tárgyalási szintű írásban és szóban egyaránt

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír

- Munkavégzését a pontosság, precizitás jellemzi

- Szívesen végez adminisztratív feladatokat

- Határozott, magabiztos fellépésű és kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik

- Ügyfélorientált szemlélet jellemzi

- Képes önállóan és csapatban egyaránt hatékony munkavégzésre

A pályázás során előnyt jelent:

- Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület)

- Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat

- Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen francia/olasz nyelvek

Amit Munkáltatóként biztosítanak Önnek:

- biztos, tőkeerős céget és stabil munkahelyet- határozatlan idejű munkaszerződéssel

- Office time vagy éjszakás munkarendet office time (hétfőtől péntekig normál irodai munkaidő); éjszakás (1 hét munka vasárnap estétől következő hét szombat reggelig 18.00-06.00 között, utána 1 hét pihenő)

- modern munkahelyi környezetet

- szakmai fejlődés lehetőségét

Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület, Nagykőrösi út

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6522) megjelölésével küldje el Fekete Nikolett részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az nikolett.fekete@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Fekete Nikolett
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.