HR vezető (Referenciaszám: PJ6521)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Háztartási elektronikai gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR vezető

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • HR rendszerek és eljárások kidolgozása és implementálása a vállalati stratégia mentén,

  • HR Operatív, adminisztratív folyamatok kidolgozása és menedzselése,

  • Dolgozók mindennapi igényeivel kapcsolatos támogatás a helyi vezetőség segítségével,

  • A toborzási, kiválasztási, illetve kilépési folyamatok megtervezése, menedzselése,

  • Képzési igények felmérése, képzési programok szervezése,

  • A bérszámfejtési és kompenzációs rendszer fejlesztése, menedzselése,

  • Jelentések készítése a HR igazgatónak,

  • Közreműködés a pozitív munkahelyi légkör kialakításában.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

  • Rendelkezik releváns felsőfokú végzettséggel (Humán erőforrás menedzsment BA/MA, vagy ahhoz köthető végzettség),

  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik HR vezetőként,

  • Jártas a magyarországi munkaügyi törvények terén,

  • Gyártási/termelési területen szerzett HR/munkaügyi tapasztalatot,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (előny más nyelvek ismerete),

  • Nem jelent gondot számára az időszakos utazás a cég székhelyére.

Mindezekért cserébe:

  • Stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben,

  • Egy környezettudatos, újrahasznosítható anyagokkal és energiatakarékos technológiákkal dolgozó cég alkalmazottja lehet,

  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,

  • Versenyképes fizetést vihet haza.

Munkavégzés helye: Kapuvár

Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6521) megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az judit.zupko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Judit Zupko
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.