HR vezető (Referenciaszám: PJ6521)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Háztartási elektronikai gépek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR vezető

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

  • HR rendszerek és eljárások kidolgozása és implementálása a vállalati stratégia mentén,

  • HR Operatív, adminisztratív folyamatok kidolgozása és menedzselése,

  • Dolgozók mindennapi igényeivel kapcsolatos támogatás a helyi vezetőség segítségével,

  • A toborzási, kiválasztási, illetve kilépési folyamatok megtervezése, menedzselése,

  • Képzési igények felmérése, képzési programok szervezése,

  • A bérszámfejtési és kompenzációs rendszer fejlesztése, menedzselése,

  • Jelentések készítése a HR igazgatónak,

  • Közreműködés a pozitív munkahelyi légkör kialakításában.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

  • Rendelkezik releváns felsőfokú végzettséggel (Humán erőforrás menedzsment BA/MA, vagy ahhoz köthető végzettség),

  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik HR vezetőként,

  • Jártas a magyarországi munkaügyi törvények terén,

  • Gyártási/termelési területen szerzett HR/munkaügyi tapasztalatot,

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik (előny más nyelvek ismerete),

  • Nem jelent gondot számára az időszakos utazás a cég székhelyére.

Mindezekért cserébe:

  • Stabil háttérrel rendelkező, komoly referenciákkal bíró cégnél dolgozhat innovatív és nemzetközi munkakörnyezetben,

  • Egy környezettudatos, újrahasznosítható anyagokkal és energiatakarékos technológiákkal dolgozó cég alkalmazottja lehet,

  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,

  • Versenyképes fizetést vihet haza.

Munkavégzés helye: Kapuvár

Kérjük, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6521) megjelölésével küldje el Zupkó Judit részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az judit.zupko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.