Könyvelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ6511)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Szakmai tapasztalatra és nemzetközi kapcsolatra vágyik egy multicégnél? Ez a munka kiváló lehetőség erre:

Könyvelő - Székesfehérvár

Feladatok:
- Főkönyvi könyvelés vagy tárgyi eszköz könyvelés vagy vevőfolyószámla könyvelés

- Felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért
- Lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás
Számlák egyeztetése
- Havi zárási folyamatban való részvétel
- Audit, lokációs és ASAT követelmények teljesítése

Elvárások
- Pénzügy-számvitel / gazdálkodás és menedzsment felsőfokú végzettség

- Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség
- Angol nyelv magas szintű ismerete szóban, írásban
- MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése
- Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Előny:
- 2 éves szakmai tapasztalat

- Analitikus képesség, hatékony problémamegoldás
- Oracle ismeret

Kérjük, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Facskó Anett részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a anett.facskó@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.