LEAN mérnök (Referenciaszám: PJ6347)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pákozd, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

LEAN mérnök
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- A gyártási folyamatok nyomon követése és optimalizálása
- Layout meghatározása
- Meghatározza az éves terv alapján a hosszú távú LEAN ütemtervet, időzítés, végrehajtás, monitoring, jelentés alapján
- Koordinálja a LEAN programelemeinek végrehajtását együttműködve a többi társosztállyal
- 5S menedzsment
- LEAN képzések biztosítása
- Fejlesztési javaslatokat tesz a Lean filozófia alapján. Munkavállalói javaslattételi program javítása
- A folyamatos módszerfejlesztési projektek vezetése a Lean módszertan szerint

Melyek az elvárások a LEAN mérnök pozícióhoz?
- Felsőfokú, egyetemi végzettség
- Legalább 2 éves mérnöki / LEAN tapasztalat
- Termelési és Supply Chain folyamatok ismerete
- LEAN szemlélet és az eszköztár ismerete
- Minimum középszintű, magabiztos angol nyelvtudás
- Szervezeti tapasztalatok
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Változásra vonatkozó törekvés
- Stratégiai gondolkodás
- Kreativitás, innovatív megközelítés
- Felnőttképzés készsége

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Takács Gabriella
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.