Treasury back office munkatárs (Referenciaszám: PJ6149)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

IX. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat 1 évre az alábbi munkakörbe:

Treasury back office munkatárs

Feladatok:
- Murex rendszerben történő adatrögzítési feladatok ellátása
Ügyfél visszaigazolások napi egyeztetése és szükség esetén a visszaigazolások újra kiküldése, az ehhez kapcsolódó reklamációk intézése
Napi ügyintézéshez kapcsolódóan a társterületek munkatársaival való kapcsolattartás
Azonos feladatot ellátó munkatárs távolléte esetén a helyettesítési feladatok elvégzése

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség és/vagy szakirányú képesítés
- Irodai alkalmazások emelt szintű ismerete (MS Office, levelezőrendszer, Internet)
- Előny a Murex rendszer ismerete

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vattai-Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az anett.pocs@pannonjob.hu címre, vagy telefonon +36(1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.