Hostesseket keresünk székesfehérvári parfümériába (referenciaszám: pj6030)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

HOSTESSEKET
keresünk székesfehérvári parfümériába

Feladatok:
- Parfümök ismertetése és ajánlása
- Segítségnyújtás a vásárlóknak
- Szórólapozás
Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Megbízható, mosolygós személyiség
- Munkaidő: rugalmasan, akár 6-8 órában
Munkanapok:
- 05.22.,05.25.,05.26.,05.29.
Munkaidő:
- 9.00-20.00, 12.00-20.00

Amit megbízónk kínál:
- Kiemelt bérezés
- Tapasztalatszerzési lehetőség
Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Tajti Dóra kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.