Java fejlesztő (Referenciaszám: PJ6520)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legnagyobb pénzintézetnél egy szakmailag jól felkészült informatikai csapat tagjaként?

Partnercégünk közel 20 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemélyek részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. Az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

JAVA FEJLESZTŐ

Az alábbi feladatok várják Önt:

- a szervezet informatikai rendszereinek továbbfejlesztése és támogatása,
- szoftverminőség-biztosítása,
- egységtesztek, mock-ok készítése,
- release készítése,
- új technológiák felderítése, rendszerbe állítása.

Biztosan Önre van szükségük, ha:

- szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
- legalább 2 éves Java (J2EE) szoftverfejlesztési tapasztalattal bír,
- jártas az alábbi gyakorlati fejlesztési technológiák használatában: JPA, Hibernate, EJB 3.1 vagy SpringBoot, JAX-WS, Maven, Ant, tervezési minták, webszolgáltatások, XML/XSD/WSDL,
- ismeri az alábbi adatbázis kezelő technológiák valamelyikét: SQL nyelv, Oracle, MS SQL vagy MySQL,
- szakmai dokumentáció olvasás/írás szintű angol nyelvtudással bír,
- pontos, igényes munkavégzés, valamint jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség jellemzi.

A pozíció betöltése során előnyt jelenthet:
- a következő konkrét rendszerek és módszertanok valamelyikének ismerete:Eclipse, Linux, JBoss, Liferay, portlet fejlesztés, Vaadin, JQuery, GIT/SVN, Apache CXF, Sonar, Jenkins,
- kommunikációképes angol nyelvtudás.

Mindezekért cserébe:
- stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttérrel rendelkező cégnél dolgozhat,
- kellemes munkahelyi légkörben tevékenykedhet,
- önszerveződő programok várják egy jó csapatban,
- lehetősége nyílik a szakmai fejlődésre egy kihívásokkal teli önálló munkakörben,
- versenyképes fizetést vihet haza.

Munkavégzés helye: Budapest, belváros
Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra), Hétfőtől péntekig.
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű.

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám (PJ6520) megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Közel 20 éve folyamatosan magas szinten nyújtjuk szolgáltatásainkat.
Rendszeresen mérjük ügyfeleink elégedettségét és az itt kapott visszacsatolásokat felhasználjuk szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez.
A minőségi szolgáltatás és a fejlődés garanciája a 2006-ban megszerzett ISO tanúsítványunk.
A Pannonjob Kft. egyedi belső képzési rendszerrel rendelkezik, amelynek keretein belül kollegáink évente átlagosan 70 képzési órán vesznek részt, biztosítva ezzel elkötelezettségüket és felkészültségüket.
2010 augusztusa óta tagjai vagyunk az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Felügyelőség "Partnerség a foglalkoztatás biztonságáért" együttműködésének.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lehel Mezei
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.