Data Validation Specialist (Referenciaszám: PJ6518)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

Data Validation Specialist
munkakörbe

Amit a partnercég kínál:

- Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
- Lakhatási támogatás
- Családias környezet
- Számos, a cég által finanszírozott szabadidős program
- Karrier lehetőség egy nemzetközi vállalatnál

Feladatok:

- Vevői megrendelések pontos és precíz kezelése
- Azonosítja az eltéréseket és együttműködik az ügyfélszolgálati csapattal a probléma megoldása érdekében
- Napi, heti és havi jelentések karbantartására és terjesztésére vonatkozó információk összeállítása
- Diagramok készítése és kezelése
- Ügyfélszolgálatos kollégák munkájának támogatása
- Egyéb ad-hock feladatok

Elvárások:

- Erős Excel tudás
- Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú iskola
- Jó szervező-, problémamegoldó- és kommunikációs készség
- Ügyfélközpontúság
- Csapatjátékos
- Angol nyelvtudás (minimum társalgási szinten)
- Egy másik európai nyelv ismerete előnyt jelent

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Facskó Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.