Automation Engineer Student (Referenciaszám: PJ6516)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

Dunaharaszti partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Automation Engineer Student

Feladatok:

Vonalkód és PLC rendszerek fejlesztése és kiépítése, reporting felülettel a vezetőség számára.

Részvétel nemzetközi projektekben.

- Szoftverfejlesztés: AngularJS, C#, PHP, Omron PLC, T-SQL, WPF

- Git verziókövető rendszer használata

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (pl. mérnök informatika, mechatronika)
- Heti minimum 20 óra vállalása
- Betöltött 18. életév
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek

- Magyar és angol nyelvtudás

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a sarosi.georgina@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.