Raktári technikus (Referenciaszám: PJ6431)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, multinacionális hátterű, autóipari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktári technikus

Feladatok:

  • a beérkező anyagok, termékek átvétele, kicsomagolása

  • a beérkezett szállítmányok mennyiségi ellenőrzése, anyagok bekönyvelése

  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása

  • az igényelt anyagok kiadása

  • SAP folyamatos nyomonkövetése, készletpontosság ellenőrzése

  • közreműködés a leltárak során

  • idegenáru ellenőrzés tervezése: vizsgálati utasítások rögzítése,felülvizsgálata és módosítása, mérések gyakoriságának beállítása SAP-ban

  • idegenáru átvétel: termelési alapanyagok minőségi vizsgálata, mérése, anyagok beazonosítása

  • mérési eredmények rögzítése, jegyzőkönyvkészítés

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)

  • OKJ-s targoncavezetői engedély

  • 4 műszak vállalása

  • 4-5 év releváns szakmai tapasztalat

  • SAP vagy más árukönyvelési rendszer ismerete

Amit a partnercégünk kínál:

  • modern munkakörnyezet

  • versenyképes jövedelem

  • jelenléti bónusz és teljesítmény prémium

  • munkába járási támogatás

  • cafeteria

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Toldi Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 (1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.