Gépbeállító (Referenciaszám: PJ6428)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapesti, multinacionális hátterű, autóipari termékek gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Feladatok:

  • gyártási berendezések üzemképességének biztosítása

  • karbantartási munkák elvégzése

  • típusváltások lebonyolítása

  • berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása

  • berendezések beállítása

  • a szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrálása

  • közreműködés a gépek üzembe helyezésekor

  • új belépő és áthelyezett operátorok oktatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai)

  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • 4 műszakos munkarend vállalása

  • önállóság, precizitás

  • problémamegoldó készség

Amit a partnercégünk kínál:

  • modern munkakörnyezet

  • versenyképes jövedelem

  • jelenléti bónusz és teljesítmény prémium

  • munkába járási támogatás

  • cafeteria

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Toldi Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a [email protected] címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 (1) 260 2094 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.