Személyes értékesítési munkatárs (Referenciaszám: PJ5515)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Meggyőző vagy a különböző kommunikációs helyzetekben, és szívesen ajánlanál pénzügyi termékeket magánszemélyeknek egy multinacionális cég munkatársaként?

Pénzintézeti partnerünk részére keresünk határozatlan időre munkatársat az alábbi munkakörbe:

Személyes értékesítési munkatárs (PJ5515)

Az alábbi feladatok várnak Rád partnerünknél:
- Pénzügyi termékek ajánlása és értékesítése személyesen a vásárlók körében,
- Vásárlói igények felmérése, érdeklődés felkeltése,
- Teljes körű információnyújtás a szolgáltatott pénzügyi termékekkel kapcsolatban az érdeklődők körében,
- Hitel-ügyintézési és adminisztrációs feladatok,
- Kapcsolattartás a csapat tagjaival.

Mindezekért cserébe:
- Kedvező juttatási csomagot kapsz (fix alapbér + teljesítménybónusz + cafetéria),
- Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz (csoportszintű beosztás függvénye),
- Szakmai és egyéni fejlődést biztosító képzéseken vehetsz részt,
- A vállalat MNB hatósági vizsgák és képzések finanszírozását vállalja,
- Egy dinamikus csapat tagja lehetsz.

Biztosan Rád van szükségük, ha:
- Értékesítési tapasztalattal, illetve értékesítői vénával rendelkezel,

- Jól kommunikálsz és készséggel fordulsz ügyfelekhez versenyképes pénzügyi szolgáltatásokkal, ügyfélorientált szemlélet jellemez,
- Szereted és keresed is a kihívásokat,
- Kitartó vagy a munkavégzés során,

- Pörgős, megnyerő és meggyőző személyiség vagy,
- Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal.

A pozícióra történő pályázás során előnyt jelent az MNB hatósági bizonyítvány megléte.

Pénzügyi- és banki ismeretek megléte nem szükséges a pozíció betöltéséhez, a szükséges képzéseket az új munkatársak a munkába állást követően megkapják. A képzési időszak már fizetett munkaidőnek számít.

A következő helyszínekre keresnek új munkatársakat: Budapest, Pest megye, Miskolc.

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az lehel.mezei@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.