Javító technikus (Referenciaszám: PJ6141)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Tatabányai multinacionális megbízónk saját állományába keresünk munkatársakat székesfehérvári munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Javító technikus

Feladatok:

  • Tesztereken kiesett, a termelés során meghibásodott termékek lehetséges hiba okainak feltárása, javítása;

  • Folyamatos kapcsolattartás, visszajelzés az illetékes mérnökök, illetve műszakvezetők részére a gyártással, teszteléssel kapcsolatos hibákról, trendek változásairól;

  • Teszterek műszerek, és egyéb mérőeszközök tervszerű megelőző karbantartása, kalibrálása, javíttatása, feltételezett egyszerűbb meghibásodásaiknak a kivizsgálása, szükség esetén fejlesztésükkel kapcsolatos feladatok;

  • Hatékonyságnövelő eljárások keresése, alkalmazása;

  • A termelésben teszttevékenységet végző operátorok képzése;

  • Szükség esetén a felelősségi területén található teszterek üzemeltetése;

  • Aktív részvétel a teszt ill. debug mérnökök által kezdeményezett hibaelemzésekben;

  • Felelősségi körébe tartozó területeken folyamatos adatszolgáltatás a hibaelemzéshez.

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség;

  • Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek;

  • PC hardver és szoftver ismeret;

  • Jó problémamegoldó képesség;

  • Forrasztási készség.

Előnyök:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;

  • Tapasztalat áramkörök tesztelésében ill. készülékek alkatrész szintű javításában;

  • Angol nyelvtudás;

  • Autóipari kommunikációs szabványok ismerete;

  • GSM vagy mikrohullámú rendszertechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz;

  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás;

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés: Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sinkovics Rebeka kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a rebeka.sinkovics@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-247-8608

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.