CNC forgácsoló (Referenciaszám: PJ5834)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Alumínium autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat győri telephelyének bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

CNC forgácsoló

Feladatok:

- Szerszámüzemi feladatok végrehajtása

- Szerszám alkatrészek marása, megmunkálása

Elvárások

- Szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)

- Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat

- 2 műszakos munkarend vállalása

- Egyedi alkatrészek gyártásának, műveleti sorrendjének ismerete

- Műszaki rajz ismerete, rajzolvasás

- 3D-s megmunkálás ismerete

- 2D-s programozások rajz alapján

Előny:

- Heidenhain 530 vezérlés ismerete

- Kis sorozatgyártásban jártasság

Munkavégzés helye:

Győr

Amit megbízónk kínál:

- Széles körű juttatási csomag (alapbér, cafeteria, prémium, mozgóbér, év végi juttatás, stb.)

- Albérlet támogatás (egyedi elbírálás alapján)

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség

- Nemzetközi vállalati kultúra

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Kőhalmi Nóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a nora.kohalmi@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Telefonon is érdeklődhet az álláslehetőséggel kapcsolatban: 96/410 525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.