Irodavezető, recepciós (Referenciaszám: PJ6350)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben szeretne egy belvároshoz közeli, 13. kerületi média tevékenységgel és tv műsor gyártással foglalkozó neves cégnél dolgozni, várjuk jelentkezését

Irodavezető, recepciós pozícióba

Munkavégzése során az alábbi feladatokra számíthat:

- napi szintű adminisztráció, postázás, irodaszer rendelés
- céges autók nyilvántartása, kulcsok kezelése
- szállodákkal történő kapcsolattartás, repülőjegy és szállásfoglalások, taxi rendelés

- rendezvényszervezési feladatok
, üzleti utak koordinálása, szervezése
- különféle marketing anyagok, média megjelenések összeállítása

- postázás

Az ideális kolléganő:
- legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
- 1-2 éves hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalattal bír
- AKTÍV, stabil társalgási szintű angol nyelvtudása van
nyitott, kommunikatív, pozitív személyiségű
- munkavégzése lendületes, képes önállóan dolgozni, munkavégzése során proaktív hozzáállás jellemző rá

Amit megbízónk kínál:
- hosszú távú, határozatlan idejű munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
- változatos munkakör
- irodai munkaidő: 9.00-16.30 között

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 13. kerület

MIT KELL TENNIE, HOGY MEGPÁLYÁZZA AZ ÁLLÁST?

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és bérigény megjelölésével küldje el Fekete Nikolett részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.