LEAN mérnök (Referenciaszám: PJ6347)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pákozd
Munkaidő
teljes munkaidő

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

LEAN mérnök
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- A gyártási folyamatok nyomon követése és optimalizálása
- Layout meghatározása
- Meghatározza az éves terv alapján a hosszú távú LEAN ütemtervet, időzítés, végrehajtás, monitoring, jelentés alapján
- Koordinálja a LEAN programelemeinek végrehajtását együttműködve a többi társosztállyal
- 5S menedzsment
- LEAN képzések biztosítása
- Fejlesztési javaslatokat tesz a Lean filozófia alapján. Munkavállalói javaslattételi program javítása
- A folyamatos módszerfejlesztési projektek vezetése a Lean módszertan szerint

Melyek az elvárások a LEAN mérnök pozícióhoz?
- Felsőfokú, egyetemi végzettség
- Legalább 2 éves mérnöki / LEAN tapasztalat
- Termelési és Supply Chain folyamatok ismerete
- LEAN szemlélet és az eszköztár ismerete
- Minimum középszintű, magabiztos angol nyelvtudás
- Szervezeti tapasztalatok
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Változásra vonatkozó törekvés
- Stratégiai gondolkodás
- Kreativitás, innovatív megközelítés
- Felnőttképzés készsége

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.

A cég címe

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.