Webfejlesztő (Referenciaszám: PJ5984)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szoftverfejlesztőként szerzett tapasztalatot, és szívesen dolgozna tartalomkezelő rendszer webes fejlesztésén?

Nyílt forráskódú ECM rendszer fejlesztésén dolgozó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat

Webfejlesztő

munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak Önre partnerünknél:

- Full stack webfejlesztési feladatok teljeskörű ellátása,
- A cég ECM rendszerének fejlesztése,
- Együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal a SCRUM módszertan alapelvei alapján,
- DevOps feladatok ellátása,
- fejlesztési igények végrehajtása és implementálása.

Mindezekért cserébe:

- Stabil háttérrel, komoly referenciákkal bíró vállalatnál dolgozhat,
- Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkörben tevékenykedhet,
- Versenyképes bérezésre számíthat,
- Könnyen megközelíthető, parkosított környezetben dolgozhat.

Biztosan Önre van szükségünk, ha:

- több éves szoftverfejlesztési gyakorlatot szerzett .NET környezetben,
- járatos az agilis módszertanokban,
- folyékonyan beszél angolul.

A munkavégzés során az alábbi technológiákat használják:

- Git

- ECMA Script 2017
- Typescript
- Aurelia framework
- .NET Framework 4.6.1
- Microsoft SQL
- Powershell

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mezei Lehel részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az [email protected] címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.