Autószerelő állás Budapesten (Referenciaszám: PJ6063)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen dolgozik nagy járművekkel, autóbuszok szerelése jelenti Önnek a szakmai kihívást?

Szeretné megszerzett tudását Budapest tömegközlekedésében teljesítő autóbuszok javításán fejleszteni?

Pályakezdő autószerelőként a fővárosban állna munkába?

Országosan 4, Budapesten 3 telephellyel rendelkező, személyszállítással foglalkozó neves partnercégünk műszaki csapatába keresünk korszerű MAN, Volvo, Alfa Localo, Mercedes, Iveco típusú autóbuszok szerelésére

Autószerelő Budapesten

A munkakör betöltése során az alábbi feladatokra számíthat:

- A gépjárművek rendszeres és eseti karbantartási munkáinak elvégzése
- Meghibásodott gépjárművek hibáinak feltárása, javítása
- Szükséges diagnosztikai berendezések használata
- Munkalapok és technikai adatlapok kezelése
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- A munkakörnyezet tisztítása, karbantartása

Amit megbízónk kínál:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés, szakmai tapasztalathoz igazodó sávos bérezési rendszer, előrelépési lehetőség senior autószerelő pozícióba
- Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés
- Ingyenes szálláslehetőség vidéki munkavállalóknak
- Kiemelkedő juttatási csomag ( cafeteria rendszer, bejárás teljes körű támogatása)

Várjuk jelentkezését amennyiben:

- Autószerelői képzettsége van
- 2 műszakos munkarendet vállalni tud (3 nap nappalos 7.00-15.30, 3 nap éjjeles 20.00-04.30 munkavégzést 3 pihenőnap követ)

- szívesen dolgozik 5-6 fős szakmai csapatban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6063) a [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.