Autóbuszvezető Budapesten (Referenciaszám: PJ6058)

Pannonjob Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben lételeme a vezetés és szeret emberek közt dolgozni nap, mint nap, szívesen kipróbálná magát a fővárosi tömegközlekedésben, ez az álláshirdetés Önnek szól!

Személyszállítással foglalkozó partnercégünk folyamatosan bővülő csapatába, hosszú távra keresünk korszerű MAN, Volvo, Alfa Localo, Mercedes , Iveco típusú autóbuszokra

AUTÓBUSZVEZETŐ kollégákat

Az ideális buszvezető jelölt rendelkezik:

- D kategóriás jogosítvánnyal

- GKI kártyával (vagy folyamatban van annak megszerzése)

- PÁV I. vagy PÁV II. engedéllyel

A munkakörre jelentkezés során külön előny:

- tapasztalat autóbusz vezetésben (helyi, helyközi vagy akár nemzetközi járatokon)

- budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Amit megbízónk nyújtani tud:

- kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

- tiszta, korszerű autóbuszokon történő munkavégzés

- a piacon kimagasló béren kívüli juttatások (cafeteria, törzsgárda juttatás, balesetmentes vezetés díjazása, ajánlási jutalom)

- munkába járás teljes körű támogatása

- vidéki munkavállalóknak szállás

Napi szintű feladatok:

- Előrelátó vezetés a balesetek elkerülése és a műszaki állapot megóvása érdekében

- KRESZ szabályainak maradéktalan betartása, az autóbusz munkakezdés előtti műszaki átvizsgálása

- Udvarias utas kiszolgálás, menetlevél rendszeres pontos vezetése

- Felmerülő esetleges problémák jelentése telefonon illetve futár rendszeren keresztül

Tapasztalattal nem rendelkező buszvezető kollégák jelentkezését is várjuk, a forgalmi szituációkra felkészítik Önöket!

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és bérigény feltüntetésével (PJ6058) [email protected] címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.